Творчі набори з дерева

Творчі набори з дерева

Дитячі набори для творчості по роботі з деревом.

Сьогоднішнє мистецтво розвивається в незвичайних напрямках, а художники постійно дивують новаторськими ідеями. Діти все частіше захоплюються графіт.

Пирография - що це? Пирография (випалювання по дереву) - це прикраса предметів з дерева, шкіри або пробки розпеченим стилусом, яке випалюється в даному матеріалі з будь-яким малюнком. Реалізуйте свої ідеї самі або запросите пограти Ваших дітей. Завдяки простоті застосування діти під наглядом дорослих можуть швидко створювати прикраси на: дерев'яному ящику, красивий номер для вхідних дверей, кухонні дошки, іграшки, інструменти, закладки, прикраси або святкові прикраси.

Просунуті художники, якими стають з дитинства, використовують графіт для створення справжніх творів мистецтва, випалювання портретів, пейзажів або графіки на дошках.

Моделювання з дерева.

Діти, як правило, люблять збирати, випилювати і склеювати різні транспортні засоби - літаки, автомобілі, кораблі і танки. Також популярні моделі, що відносяться до залізниць. Діти також люблять складати або збирати моделі з відомих фільмів, наприклад, з «Зоряних воєн». Моделі можна використовувати і як прикраси - діти збирають їх і прикрашають ними свою кімнату.

Інтерес дітей до моделювання може перетворитися на хобі і захоплення на довгі роки. Якщо діти цікавляться пазлами і складанням різних речей, вам слід подумати про покупку їм творчого набору по роботі з деревом для збірки, щоб побачити, чи подобається їм така форма гри. Згодом можна придбати все більш складні моделі. Навіть якщо дітям з часом набридне складання моделей, на ринку є колекційні моделі, які не ретельної збірки, але дозволяють збирати моделі, наприклад, їх улюблені автомобілі, які використовуються як для розваги, так і для прикраси.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро

В категорії немає товарів