Техніка на радіокеруванні

Техніка на радіокеруванні

Дитяча техніка на радіоуправлінні, машини, джипи, танки, катери, літаки, дрони, вертольоти кораблі.

Допоможіть своєму малюкові організувати великі гонки у вас дома! Створіть смугу перешкод для швидких гонщиків і справжніх позашляховиків разом або підготуйте трасу для роботів і танків!

На igropolis UA вас чекають автомобілі всіх розмірів з дистанційним управлінням - від маленьких автомобілів до дійсно великих машин, таких як джип, пожежні машини і вантажівки. Багато з них є дуже точні мініатюри реальних транспортних засобів, що робить гру більш реалістичною.

На igropolis UA ви знайдете іграшки з дистанційним управлінням для самих маленьких - веселі машинки і забавні транспортні засоби, якими можна керувати за допомогою всього декількох кнопок. Також вас чекають дистанційно керовані гоночні і позашляхові автомобілі, вантажівки, будівельна техніка, танки, роботи і навіть дистанційно керовані вертольоти, які обов'язково сподобаються дітям старшого віку. Чудові зроблені моделі гарантують масу задоволення, а їх просунута система управління особливо сподобається любителям електронних гаджетів.

У цій категорії вас також чекають автомобілі з дистанційним управлінням, які ваші діти можуть асоціювати з різними фільмами і казками. Блискавка МакКвін і інші персонажі з фільму «Тачки», Худий з «Історії іграшок», BB8 з «Зоряних воєн», Маріо, Трансформери - якщо ваша дитина є шанувальником будь-якого з цих персонажів, подумайте про покупку тематичної керованої іграшки.

Ми також небайдужі до нових технологій, тому в нашій пропозиції є міні-дрони і дистанційно керовані літаки з камерами і Wi-Fi. Такі пристрої можуть сподобатися не тільки дітям, а й багатьом дорослим. Можливість записати зображення з повітря - це дуже весело! Ми також пропонуємо дитячі автомобілі з гідом, які підходять не тільки для гри вдома, а й на більш складній місцевості, наприклад, в парку в лісі.

Іграшки з дистанційним управлінням вважаються відмінним подарунком для хлопчиків. Вони також можуть сподобатися дівчаткам, тому, шукаючи зоряний подарунок для маленької леді, подумайте про машину з дистанційним управлінням, а не зосереджуйтесь тільки на ляльках. На igropolis UA є безліч пропозицій, які повинні порадувати кожну дитину.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна Маріуполь Київ Дніпро