Стрибуни і качалки

Стрибуни і качалки

Дитячі гумові стрибуни і гойдалки.

Дитячі надувні гумові стрибуни, це м'ячі з ручками, в вигляді однорога, конячки, оленя, і все це дуже весело, яке люблять діти.

Стрибун виготовлений з міцної сертифікованої гуми, тому немає ризику, що він лопне або порветься під час гри. Гумовий стрибун не має рухомих частин, що робить стрибуна стійким до самого безтурботному зверненням, підходить для гри в приміщенні і на вулиці, він забезпечує відмінну розвага будинку, в саду і на пляжі. Стрибуни призначені для дитини від 3-х років.

Дитячі гумові стрибуни виготовлені з дуже міцної нетоксичної гуми, що відповідає європейським стандартам безпеки, і немає ніякого ризику, що стрибуна під час веселого веселощів проб'є. Він має таку форму, щоб дитина могла сидіти на ньому стійко і безпечно. За м'які виступаючі ріжки стрибуна легко утримуватися, а їх поверхня забезпечує надійне захоплення. Ноги стрибуна дуже шірркіе, чтр забезпечує додаткову підтримку для рівноваги.

Гумовий стрибун дуже добре розвиває рухові функції дитини. Він підтримує координацію рук і ніг, розвиває рівновагу і зміцнює м'язи.

Матеріал, що використовується дуже легко чистити, навіть якщо іграшки були на вулиці. Просто протріть бруд вологою ганчіркою і готово.

Широкий вибір дитячих гойдалок, гумових стрибунів Ви знайдете в нашому інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро

В категорії немає товарів