Іграшки антистрес Сквіші

Іграшки антистрес Сквіші

Антистресові Сквіші, заспокоюють нерви.

Антистресові іграшки - це невеликі іграшки Сквіші з приємного на дотик матеріалу, які легко лягають в руку. М'які і гнучкі вироби використовуються для регулярного стиснення під час підвищеної напруги. Доведено, що це заняття надає розслабляючу дію, заспокоює нерви і знімає напругу, розслабляючи розум і тіло. сквіші рекомендуються дітям, які борються з тривогою і гіперактивністю, але вони також добре працюють як спосіб згаяти час чи спосіб послабити емоції після словесної сутички з ровесниками.

Сквіші стануть відмінним подарунком для всіх, у кого періодично викликається стрес. Вони також ідеально підходять для випускників середніх шкіл і студентів. Підготовка до іспитів з заспокійливої ​​іграшкою Сквіш в руці допоможе вам контролювати негативні емоції і допоможе зосередитися на поставленому завданню.

У нашому інтернет магазині igropolis UA представлені антистресові іграшки різних форм і забарвлень. Найпопулярнішими є антистресові Сквіші круглої або довгастої форми, але наш асортимент набагато ширше. Знамениті гумові каченята, соковижималки у вигляді фруктів, тварин, транспортних засобів, людей та багато іншого. До розслаблюючим подарункам також відносяться спеціальні кінетичні пружини, кубики, які допомагають у прийнятті повсякденних рішень.

Ви також можете замовити багатофункціональні антистресові іграшки, наприклад, у вигляді брелків або откривалок для пляшок.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро
В категорії немає товарів