Самокати

Самокати

Самокат стає все більш популярним засобом пересування як серед дітей, так і серед дорослих. Самокат складається з платформи, коліс і керма. Здавалося б, всі вони однакові, але Вам так здається на перший погляд. Хоча все самокати схожі один на одного, насправді кожен самокат відрізняється. Найбільш важливі відмінності видно в формі, матеріалах і аксесуарах, а також у призначенні самоката. Скутери можна розділити на звичайні самокати для відпочинку, але так само і на самокати для занять змагальними видами спорту. Серед самокатів ми також можемо знайти ті, які були оснащені електродвигуном, який виразно полегшить пересування на самокаті на великі відстані. Короткий опис кожного типу самоката напевно полегшить вам вибір ідеального продукту.

Рекреаційні самокати - це основна група самокатів, як для дітей, так і для дорослих. Ці самокати ідеально підходять для повсякденних прогулянок у парку, транспорту на роботу або в школу. Скутери в основному мають складну конструкцію, тому їх легко можна взяти з собою в поїзд, автобус, шкільний шафка або дитячий сад. Рекреаційні самокати можна розділити на скутери з традиційними невеликими підніжками, легкі і сумісні, і скутери з великими колесами, які поглинають удари і нерівності. До того ж нога не втомлюється відштовхуватися і кілометри долаються швидше. Через свою делікатності ці продукти не підходять для змагальної їзди. Вибираючи самокат, додатково зверніть увагу на можливість регулювання висоти керма, щоб можна було підігнати його під зріст дитини. Самокати є двоколісні, триколісні та чотириколісний для самих маленьких дітей.

Самокати для трюків це група самокатів, призначена для підлітків, професійних райдерів і новачків, які хочуть навчитися змагальної їзді і трюкам. Трюкові самокати зроблені з більш твердого та міцного матеріалу з усіма аксесуарами. Ці самокати використовуються для катання в скейтпарках і виконання трюків і стрибків. Виходячи з навичок гонщика і його переваг, ви повинні вибрати відповідний самокат індивідуально відповідно до потреб дитини та її зростанням.