Розвиваючі куби і сортери

Розвиваючі куби і сортери

Розвиваючі іграшки куби, кулі Сортер

Розвинути моторику, логіку, пам'ять, навчити дитину розрізняти форми та кольору предметів - Сортувальник іграшок вміє все. Якщо розшифрувати назву, стає зрозуміло, що основний принцип сортування ігор - це сортування «Сортер» Що таке іграшка сортер?

Без перебільшення можна сказати, що вибір розвиваючих іграшок сортерів сьогодні величезний. Фактично в цю категорію входять будь-які іграшки, що складаються з основи і частин, які можна сортувати. Згадаймо відому нинішнім батькам піраміду або матрьошку - вони теж сортувальник. Багато іграшки з цієї категорії засновані на вставлянні фігур на стрижень або вставлянні однієї в іншу. Але найпопулярнішим сучасним дитячим сортувальником іграшок є об'ємні будиночки, куби, гриби, машинки, в яких є гнізда різної форми. Такий конструкцією може бути геометричний сортувальник з фігурами і отворами в формі круга, овалу, квадратів і трикутників, може бути сортувальник з тваринами, що повторюють контури риб, кошенят, білочок, морських зірок і т.д. В якому віці дитина зацікавлений в сортер?

Сортувальник може стати відмінним подарунком всього на рік, але крім питання про те, скільки років дитині і чи варто купувати сортувальник, важливо запитати, яким сортер повинен бути. У кожного віку своя іграшка, тому дитячий сортувальник зазвичай складається з великих чітких цифр з року в рік, а у дітей від трьох років вони вже доповнені деталями, буквами, цифрами, невеликими головоломками.

Перший сортувальник може бути підказками, наприклад, з персонажами, прив'язаними мотузками до певних віконець. Крім того, сортувальник для немовлят може бути музичним, звуки, які з'являються при правильному розміщенні деталей, стимулюють дитину до продовження навчання. Як вибрати сортер?

Одним з критеріїв вибору сортувальника може бути матеріал - для самих маленьких є сортувальник дерев'яний, пластиковий і навіть м'який.

Сортер - це навчальна іграшка, яка дозволить Вашій дитині розвинути зорово-ручну координацію, концентрацію і точність. Сортувальник формі м'яча або куба викличе у дитини цікавість і наповнить його час великим задоволенням. Переваги сортерів:

• розвиток координації рук і очей,

• розвиток логічного мислення,

• навчитися розрізняти форми та кольору

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ ДніпроВ категорії немає товарів