Розвиваючі книги для дітей

Розвиваючі книги для дітей

Книги для малят від 0 до 4 років, розвиваючі.


Книги не тільки грають освітню роль, але також часто дозволяють нам ширше поглянути на навколишній світ, розширюють наш кругозір і зміцнюють нашу уяву. Люди, які хочуть розвиватися, часто вважають за краще читати цікаві книги, а не дивитися телевізор. Навчальні книги для малюків

Казки про принцес, лицарів, дослідників, домашніх тварин, подорожах, а також лікувальні та навчальні книги для дітей з цифрами, буквами і іншими ілюстраціями допомагають малюку познайомитися з навколишнім світом, вивчити перші слова і насолодитися джерелом позитивних історій. У пропозицію також входять книжки для немовлят, з якими Ваш може не розлучатися навіть при купанні. Розвиваючі книги для дітей.

Історія - потужний інструмент в навчанні і вихованні. Веселі і розумні книжки для дітей, що описують історії героїв, вчать правильним образам поведінки, стимулюють уяву і пробуджують цікавість до навколишнього світу. Дослідження показують, що читання навіть новонародженому дитині до 15 хвилин в день позитивно впливає на його розвиток і розвиває у нього звичку до читання, яка дасть позитивні плоди в більш пізньому віці.

Для малюків старше 6 місяців ми підготували контрастні і відчутні книги, які змушують око дитини звикати до деталей, квітам і контурам.

Діти трохи постарше будуть весело проводити час і вчитися, розглядаючи книги для вивчення букв і цифр. Однорічним і 2-річним дітям сподобаються казки та оповідання про принцес, фей, тварин і овочах, доповнені розмальовками і наклейками. Всі навчальні книги для дітей барвисті і зроблені з міцних матеріалів. Вони не будуть рватися під час гри і прослужать вам дійсно довго. Довговічність і естетика.

Важливо відзначити, що наявні в реченні книги для малюків стійкі до пошкоджень. Також можна купити книжки для купання, які дитина може брати з собою в ванну.

Багато батьків, які вже зробили покупки в нашому інтернет магазині igropolis UA, кажуть, що їхні діти не розлучаються з деякими книгами і хочуть, щоб їх весь час їм читали. Запрошуємо вас купити різні навчальні книги для дітей, які обов'язково сподобаються кожному малюку.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро


В категорії немає товарів