Розмальовки та розпис

Розмальовки та розпис

Розпис на полотні, книжки розмальовки, все це художня творчість.

Малювання - це перша форма запису думок і закріплення реальності, яка є у людей. Ще 30 000 років тому, задовго до винаходу писемності, наші предки малювали силуети тварин на стінах печер. Художня творчість також є однією з перших форм самовираження, що дозволяє маленьким дітям демонструвати настрій і почуття. Малюки спонтанно беруть в руки кольорові олівці і фарби, щоб висловити свої думки і відчути радість творчості.

Однак малювання, розфарбовування і розпис на полотні мають більше переваг. Вони підтримують когнітивний розвиток дитини, тобто, простіше кажучи, допомагають йому краще справлятися з повсякденними справами, а також з різними формами активності в школі чи дитячому садку. Вони покращують здатність до концентрації, розвивають зорово-моторну координацію і сприяють закріпленню правильних навичок письма. Маленький чоловічок, взаємодіючи з крейдою, фломастерами і пензлем, вчиться правильно їх тримати і з часом використовує їх все точніше і точніше. Коли справа доходить до навчання письму, немає проблем з олівцем і малюванням букв.

Малюнок.

Малюючи на аркуші паперу уявні форми і експериментуючи з кольорами, діти розвивають свою уяву і творчі здібності - за умови, що ніхто їх не критикує і не переконує дотримуватися жорстких шаблонів. Нагадаємо, що на дитячі картинки не поширюються правила реальності - людина може бути вище будинку, а замість дощу з неба можуть падати квіти. Дозвольте дитині творити, навіть заохочуйте його грати і малювати, нехай він використовує повністю ресурси власної уяви. Завдяки цьому він випробує радість і задоволення, пов'язані з необмеженим творчістю. Це спонукає їх до іншої творчої діяльності і навчить мислити нестандартно.

Розмальовки для дітей.

Книжки-розмальовки - це інструмент, що підтримує розвиток дитини. Розфарбовування допомагає підвищити точність використання олівця, заспокоює і - всупереч зовнішнім виглядом - розвиває уяву. Однак важливо, щоб малюки використовували їх так, як їм хочеться.

Нагадаємо, що до дитячих малюнків правила реальності незастосовні.

Заповнення картинок відповідно до інструкцій зазначеними квітами є наслідувальною заняттям і часто не дуже привабливо для дітей. Небо не обов'язково має бути блакитним, а трава зеленою. Кішка може бути в клітку, а корова в смужку. Ви також можете додати до розфарбуванні додаткові елементи за власним бажанням.

Дитячі розмальовки книжка-розмальовка.

У амбітних маленьких художників може виникнути спокуса створити свої власні розмальовки. Якщо ми відскануємо ці малюнки або сфотографуємо їх, ми зможемо зберегти їх на комп'ютері і роздрукувати стільки раз, скільки дитина захоче до них повернутися. Таким чином, він може спробувати різні колірні варіації на одній і тій же зображенні.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро

В категорії немає товарів