Програма лояльності

Отримуйте максимальну вигоду від ваших покупок!

Станьте учасником нашого Клубу покупців та отримайте подвійну вигоду – постійну знижку* та бонуси для оплати своїх наступних покупок.

*Знижка Клубу покупців не поширюється на акційні товари та товари з розпродажу.

Реєструйтеся

Відкривши обліковий запис у магазині Igropolis, ви автоматично стаєте учасником Клубу покупців та активуєте бонусний рахунок.

Здійснюйте покупки

Купуйте товари з базовою знижкою в 1%, накопичуйте бонуси та одночасно збільшуйте відсоток знижки (знижка залежить від загальної суми здійснених покупок за весь час існування Вашого облікового запису).

Застосовуйте накопичені бонуси

Економте на наступних покупках, застосовуючи для їх оплати бонуси. Ви можете сплатити до 70% вартості замовлення з уже накопичених на нашому сайті балів.**

**Бонуси не можуть бути використані для оплати послуг перевізника.


Клуб покупців

Вступаючи у Клуб покупців, Ви здобуваєте можливість отримувати постійну знижку на всі товари магазину, за винятком товарів з розпродажів та акційних товарів.

Рівень знижки залежить від загальної суми витрачених на сайті коштів. Чим більша сума – тим вища Ваша персональна знижка!

Програма лояльності Клуб покупців передбачає 3 категорії користувачів:

  1. «Відповідальні батьки» - статус присуджується кожному зареєстрованому користувачеві, і надає право на отримання постійної знижки у 1%.
  2. «Сама щедрість» - статус присуджується покупцеві, який зробив покупки на суму від 5000 гривень*. Статус дає право на отримання постійної знижки 2%.
  3. «Володар дитячого настрою» - статус присуджується покупцеві, який зробив покупки на суму від 15000 гривень*. Статус дає право на отримання постійної знижки 3%.
*Під «сумою покупок» мається на увазі загальна сума за всі покупки, здійснені на сайті, за весь час існування зареєстрованого облікового запису.


Бонусна програма

Бонусна програма діє паралельно з Клубом покупців і поширюється на всі товари магазину, включаючи акційні пропозиції та розпродажі. Однак, Ви не можете скористатися бонусами для оплати послуг доставки.

Умови користування:

  1. Бонусний рахунок активується автоматично під час реєстрації облікового запису.
  2. Сума кожної Вашої покупки повністю зараховується на бонусний рахунок, перетворюючись на бонусні бали.
  3. Існує внутрішній обмінний курс балів на гривні. 100 балів = 1 гривня.
  4. Покупець може самостійно розпоряджатися своїми бонусними балами. Ви можете витратити їх на оплату наступної покупки, або ж залишити на рахунку для накопичення.
  5. Максимальна частка бонусних балів при оплаті одного замовлення складає 70% від загальної суми замовлення.
  6. При частковому або повному поверненні товару в магазин, витрачені бонусні бали повертаються на бонусний рахунок (повністю або пропорційно сумі повернення).
  7. При поверненні товару до магазину нараховані за нього бонусні бали анулюються.


Увага! Пам'ятайте, що покупки, здійснені незареєстрованими користувачами або зареєстрованими користувачами поза своїм обліковим записом, не підпадають під правила дії Клубу покупців та Бонусної програми.

Igropolis залишає за собою право змінювати Умови участі у Програмі лояльності «Клуб покупців» та Бонусній програмі в односторонньому порядку, попередньо повідомивши покупців на сторінці магазину.

Приємних покупок!