Посуд для свят

Посуд для свят

Одноразовий та пластиковий посуд - для проведення свят і відпочинку.

Одноразовий посуд - практичне доповнення до будь-якого свята. Вони вирішують проблему миття тарілок, чашок і столових приладів. Однак це не означає, що пластиковий посуд має тільки цю перевагу. Якщо вони до сих пір асоціюються з білої простий пластиковим посудом - від цієї думки слід негайно відмовитися.

Одноразовий посуд, яку ми пропонуємо, барвиста і має додаткові прикраси, такі як золота оздоблення на краях чашок. Ми пропонуємо тарілки класичної круглої форми з гофрованими краями і яскравим принтом, а також у формі мерехтливих зірок.

Одноразові тарілки і столові прилади.

Пластиковий посуд - це ще і столові прибори, які на святі є екологічно чистим доповненням до всього сервізу. Всі одноразові вироби виготовлені з міцних матеріалів. Вибір кольору також важливий. Одноразовий посуд можна вільно комбінувати між собою. Пастельні тони і білий колір паперової одноразового посуду підійде для відпочинку на природі, вечірок в саду.

Пластикові чашки, склянки, тарілки, ложки вилки ідеально підходять для новорічних свят, карнавальних вечірок, днів народження та дитячих свят.

Всю продукцію посуду для проведення свят Ви знайдете в Інтернет магазині дитячих іграшок igropolis UA. Ласкаво просимо на покупку!

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро

В категорії немає товарів