Пазли

Пазли

Пазли для дітей будь-якого віку.

Почати грати в пазли можна з 18-місячного віку. Це будуть не пазли з великою кількістю деталей, а ті, які складаються з декількох частин. Не потрібно боятися розгадувати прості пазли з такими малюками, адже саме в цьому віці дитина починає відкривати для себе своє оточення, дізнаючись кольору і форми.

Також не бійтеся, що дитина проковтне шматочки пазла, адже іграшки, призначені для маленьких дітей, завжди складаються з дуже великих шматочків.

Вибираючи такі пазли, звертайте увагу на яскраві кольори і помітні контури. Крім того, вибирайте ті, які уособлюють Ваших улюблених казкових персонажів, тоді малюк охочіше постарається підібрати всі елементи. Збираємо пазли разом!


Всім дітям потрібна увага і близькість батьків, що може бути краще, ніж весело провести час разом? Збираючи головоломки разом, крім очевидних переваг, таких як створення міцного зв'язку з дитиною, це також зміцнює батьківський авторитет. Тільки пам'ятайте, що не можна розгадувати пазли для малюка. Нехай спробує вирішити головоломку самостійно, завдяки чому навчиться наполегливості.

Позитивний вплив пазлів.

Пазли - хороший вибір для будь-якої дитини, тому що він вчиться і розвивається. Пазли позитивно впливають на багато факторів, про деякі з яких ми розповімо нижче. Пазли розвивають цікавість.


Маленькі дослідники досліджують світ через гру. Кольори, форми, тварини, рослини, літери, числа і багато інших дрібних і великі відкриття відкриваються, граючи з відповідними пазлами. Пазли розвивають у дітей спритність рук.

Розставляючи пазли, дитина розвиває дрібну моторику і підвищує працездатність рук і пальців. Намагаючись зіставити потрібний фрагмент з фрагментами малюнка, малюк практикує схоплювання і точність. Це сприяє, серед іншого, поліпшенню почерку.

Пазли розвивають розум.

В пазли можна грати з сім'єю або друзями, завдяки чому ми вчимося працювати в команді і зміцнюємо наші зв'язки. Крім того, дитячі пазли часто призначені для того, щоб навчити чомусь під час розваги, наприклад, алфавітом або картками світу.

Пазли і точні науки.
Складання пазлів допомагає поліпшити просторове бачення, що дуже важливо для розвитку математичних і логічних навичок. Дослідження підтверджують, що діти, які вирішують головоломки з раннього віку, краще справляються з завданнями з категорії природних наук. Це тому, що пазли стимулюють мислення, асоціації та сприйняття простору.

Пазли тільки для маленьких дітей?

Ні! Точно ні! Пазли подобаються всім, незалежно від віку. Однак в залежності від стадії розвитку дитини вони розрізняються малюнками, кількістю елементів або матеріалом, з якого вони зроблені. І діти, і підлітки, і дорослі знайдуть в igropolis UA щось для себе.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро