Про компанію

Igropolis – це невеличкий згуртований колектив, який вже понад 10 років несе щастя та веселощі у маси, пропонуючи своїм клієнтам перевірену класику, бестселери та новинки світу іграшок.

Наше основне кредо – «Радість для всієї родини», що втілене компанією в помірних цінах на цікаві, модні та якісні іграшки для дітей різного віку. Щаслива усмішка дитини не обов'язково повинна перетворюватися на суттєві фінансові втрати батьків. Ми віримо в цю концепцію, і робимо все для того, щоб Ви, наші дорогі покупці, переконалися у цьому на практиці.

Обираючи співпрацю з інтернет-магазином Ігрополіс, Ви обираєте якісний сервіс, швидку доставку та спілкування з дружнім персоналом. Постійні акції та знижки, зручна та вигідна Програма лояльності, що складається відразу з двох елементів (системи членських знижок та бонусів за покупки), а також приємні ціни дозволять Вам економити кошти, не заощаджуючи на якості.

Ласкаво просимо до інтернет-магазину Igropolis.UA

Ми раді Вам!

З повагою, колектив Igropolis.UA

Дитячі іграшки - Ігрополіс

Магія іграшок полягає в тому, що вони супроводжують нас практично протягом усього нашого життя - від раннього дитинства до дорослого життя, коли ми, батьки, а потім бабусі та дідусі, стикаємося з ними, граючи з дітьми та онуками.

Іграшки, хоч і створені для найменших, є чудовою розвагою і для дорослих, які знову можуть відчути себе дітьми через гру.

Перші іграшки для дітей були виготовлені з натуральних матеріалів: каміння, палиць та глини. Сьогодні основним матеріалом для їхнього виробництва є пластик.

У Єгипті було знайдено іграшки віком до 3100 р. до н.е. - дерев'яні човни та обпалені глиняні фігурки тварин.

Найстаріший йо-йо був зроблений з теракоти в Греції і датується 500 роком до нашої ери. В Україні йо-йо стало модною іграшкою на зламі 80-90-х років минулого століття. Гра полягала в ритмічному підстрибуванні та витягуванні плоскої котушки з намотаною на неї мотузкою, кінець якої тримається у пальцях. Таким чином, йо-йо піднімалося у напрямку руки або ковзало вниз по землі.

З іншого боку, дитячі брязкальця були винайдені Архітасом Таранто - грецьким філософом і математиком, який жив на рубежі V і IV століть до нашої ери.

Плюшевий ведмедик, нерозлучний супутник нашого дитинства та найкраща м'яка іграшка для кожної дитини, це відносно нова іграшка. Їй лише 120 років! 2002 року, до 100-річчя іграшки, 25 листопада був оголошений «Всесвітнім днем плюшевого ведмедика»!

Лялька, одна з найстаріших іграшок в історії людства. Раніше у ляльки грали і дівчатка, і хлопчики. В даний час це одна з найулюбленіших іграшок кожної дівчинки. Спочатку їх робили з глини, пізніше - зі старих ганчірок та шнурків. Цікаво, що вже в Стародавньому Єгипті діти грали в досить примітивні ляльки з волоссям, рухомими кінцівками, зроблені з каменю, кераміки чи дерева.

Пластикові ляльки вперше з'явилися в 20 столітті і стали еквівалентом дерев'яних ляльок, хоча були набагато дешевшими, що робило їх більш доступними для дітей із бідних сімей. У 1958 році на ринку ігор та іграшок для дітей дебютувала феноменальна лялька Барбі від Mattel, створена американською бізнес-леді Рут Хендлер. Тоді ще ніхто не думав, що Барбі стане такою знаменитою, що її назвуть культовою лялькою. Її кар'єра у всьому світі триває більше 60 років!

Сучасні іграшки красиві, барвисті, як у казці, і виготовлені з високоякісного пластику, у тому числі з тканини та пластику.

Лего, Playmobil, ляльки Барбі, конячки-поні, іграшкові машинки, м'які іграшки та ляльки Бебі Борн, як і раніше, дуже популярні серед дітей. Ці іграшки завжди модні і на висоті роками, як і багато інших, які ви можете придбати в нашому інтернет магазині дитячих іграшок Ігрополіс.

Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий вибір з кількох сотень найкращих, найновіших та найпопулярніших брендових іграшок від відомих світових компаній, таких як Hasbro, Lego, Mattel або Playmobil. Наші іграшки ідеальні як подарунок-мрія дитині будь-якого віку і з будь-якого приводу. У нас є фантастичні іграшки для хлопчиків, дівчаток та малюків.

Ви можете купити їх у нашому інтернет магазині дитячих іграшок Ігрополіс

Ми гарантуємо нові продукти, найкращі набори та задоволення наших клієнтів. У нас доступна ціна, швидка доставка та повна доступність колекцій. Ви отримуєте знижки за покупки в нашому магазині, а в АКЦІЯХ - подарунки. Не проґавте цю можливість! Зробіть дитині приємний подарунок у «Країні іграшок Ігрополіс».