Настільні ігри

Настільні ігри

Розважайся, розвивайся, позитивом заряджайся!

Настільна гра – одна з найстаріших забав в історії людства. Кістки, маджонг, шахи, го, нарди, карткові ігри з завданнями та різні стратегії – усім цим люди розважалися протягом багатьох століть. І навіть зараз, у часи цифрової реальності та мережевих ігор, стара добра «настілка» має велику армію шанувальників.

Настільна гра дуже корисна для розвитку дитини. Необхідність здійснювати ігрові дії всією рукою, хапати фішки та співміряти сили (при киданні кубика, наприклад) сприяє розвитку дрібної моторики та координації рухів. Вибираючи карти, дитині доводиться самій їх перераховувати, а об'єкти на плоскому полі «домальовувати» уявою. У рамках ігрового процесу дітям доводиться багато спілкуватися, що вигідно відрізняє фізичну настільну гру від її віртуального аналога.

Види настільних ігор

Логічні ігри. Ігри, спрямовані на розвиток логічного, стратегічного та тактичного мислення. До них входять шахи, шашки, нарди, доміно, лото та їх численні варіації.

Розважальні ігри. Основна мета розважальної гри (як випливає з назви) створити позитивні емоції та дозволити компанії добре провести час. У цих іграх часто зустрічаються екзотичні правила, а процес часом набуває комічної форми.

Економічні ігри. Цей тип ігор має на меті познайомити дитину з основними процесами, завдяки яким існує економіка. Вчить розпоряджатися фінансами, накопичувати кошти, дає уявлення про гроші та їх роль у повсякденному житті та світових процесах. Крім того, опосередковано, економічні ігри сприяють формуванню стратегічного мислення. Основною грою у цьому напрямці є «Монополія», яка має безліч варіантів, пов'язаних з різними сферами життя.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро