Набори дитячих музичних інструментів

Набори дитячих музичних інструментів

Дитячі набори музичних інструментів в igropolis UA

Музика, особливо в формі ритміки, приносить величезну користь дітям, починаючи з дитячого садка. Постійне спілкування і самостійна гра на інструментах стає однією з найважливіших тем. Щоб ці заняття були приємними, наш дитячий інтернет магазин igropolis UA представляє Вам музичні інструменти для дітей, які обов'язково повинні бути включені в кожне таке заняття.

Музичні набори містять базові інструменти, з якими, завдяки своїй простоті, може звертатися кожна дитина. Дерев'яні і пластикові елементи міцні, і кожен з них був протестований на безпеку використання маленькими дітьми від 3-х років.

Цікаві форми, барвисті обробки і витягають з них звук доставлять задоволення кожній дитині. Невисока ціна цілих наборів дозволить вам укомплектувати інструменти для всіх учнів в групі і навіть створити унікальні позакласні музичні заходи.

Набір музичних інструментів складається з основних струнних, духових і ударних інструментів, таких як: тарілки, дзвіночки, трикутники, маракаси, барабани, бубни, губна гармошка, гітара, флейта і багато інших. Завдяки їм педагог вдало створить чудовий концерт з дошкільнятами. У кожної дитини буде можливість познайомитися і навчитися грати на різних музичних інструментах.

Гра на інструментах стимулює розвиток слуху, концентрації, вчить терпінню і самодисципліни, знімає стрес, а спілкування з ними з раннього віку часто розкриває приховані таланти.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро


В категорії немає товарів