Набори для виготовлення мила, свічки

Набори для виготовлення мила, свічки

Робимо мило і свічки з дітьми.

Набори мила дуже популярні серед всіх вікових груп, вони допомагають дорослим навчати дітей важливості особистої гігієни, чому потрібно часто мити руки. Чим небезпечні хвороби брудних рук. Це відмінний освітній інструмент, який допомагає батькам, вихователям і педагогам проводити цікаві заняття, які залишаються в пам'яті дітей і дають відчутні результати.

Під час занять діти знайомляться з новим матеріалом - мильною основою, яку можна помацати, побачити її структуру і поведінку речовини при розчиненні. Додавання кольорових фарб, ароматизаторів робить заняття більш привабливими і дає можливість для творчої діяльності.

Такий урок чистоти доставить багато радості, задоволення і залишиться на довго в пам'яті дитини.

Крім наборів мила, ми також пропонуємо набори свічок і кульок для ванної. Ця пропозиція не тільки для творчої діяльності, а й відмінний подарунок для творчого і людини.

Стартовий набір для приготування гліцеринового мила.

У стартовий набір входять всі необхідні продукти для гліцеринового мила власного приготування методом розтоплення. У набір також входить чітка інструкція, що описує окремі процеси виготовлення гліцеринового мила або кульок для ванн.

Набори для виготовлення свічок.

Пора відкривати домашню фабрику ароматичних свічок! За допомогою цього креативного набору діти можуть надати свічок оригінальні форми, а потім прикрасити їх конфетті, зірками або кольоровими смужками.

Всі елементи набору підготовлені так, щоб робити свічки було просто, приємно і весело.

Ароматичні свічки - це декоративний елемент, який привносить в Ваш будинок неповторну атмосферу. Мерехтливе світіння свічок і правильно підібраний аромат дозволяють розслабитися в приємній атмосфері.

Самостійне створення ароматичних свічок з дітьми, змішування фарб, плавлення воску з маси гелю стимулює творчі здібності дитини.

Всю цю продукцію ви можете знайти в нашому інтернет магазині igropolis UA

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро

В категорії немає товарів