Набори біжутерії

Набори біжутерії

Дитяча біжутерія і набори для виготовлення дитячих прикрас

Кожна дівчинка любить виглядати красиво. Ніщо так не зміцнює її почуття прекрасного, як власні прикраси. Набори для виготовлення дитячих прикрас пропонують комплекти інгредієнтів для виготовлення браслетів, браслетів-Шамбала, браслетів-ланцюжків, флуоресцентних браслетів, браслетів з бус, плетених браслетів, а також кілець, бус і перлів для намист і кулонів.

Повністю укомплектовані набори для виготовлення прикрас для дівчинки - прекрасний варіант подарунка маленької модної леді. Серед наборів кожен знайде, в залежності від свого смаку, різні техніки і моделі прикрас, плетені бразильські браслети в яскравих кольорах. Для кольє і браслетів ми пропонуємо намиста, фетр, перли, камені, в тому числі намистини і бісер Pop, Artyi, Toys і Sentospere.

З нашими інгредієнтами ви можете створювати будь-які кольорові композиції, більш вишукані для дівчаток постарше, а також більш дитячі для маленьких дівчаток. Створення прикрас своїми руками - прекрасна можливість попрактикуватися в ручному майстерності, а також навчитися власним естетичному чуттю і новим колірним сполученням.

Так само в асортименті Ви знайдете дитячі кільця, сережки, браслети, кулони.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро

В категорії немає товарів