Мозаїка для дітей

Мозаїка для дітей

Дитяча мозаїка.

Мозаїка для дітей - це творча пропозиція для дітей будь-якого віку. Для самих маленьких відмінно підійдуть мозаїки з великими фішками невеликою кількістю елементів, щоб вони могли практикувати дрібну моторику і розвивати ручні навички.

Креативна мозаїка для дітей, яка полягає в прикріпленні кілочків різного розміру до пластиковій підставці, здатна забезпечити відмінне розвага на довгі години.

Барвиста мозаїка для розстановки дитячих картинок. Ця творча гра розвиває дитячу уяву і тренує у дітей мануальні навички.

Пропозиція включає мозаїки з трикутників, гра полягає в тому, щоб зібрати на дошці різнокольорові трикутники створюючи картинку або збираючи тварин. Дитина може використовувати прикріплені зразки картинок, а також придумувати нові цікаві картинки. Така мозаїка завдяки великим елементам підійде навіть самим маленьким дітям.

Залежно від розміру фішок одні мозаїки призначені для дітей 2 років, а інші - для дітей 4 років.

Геометрична магнітна мозаїка також доступна в нашому магазині. У наборі дитина отримує плоскі кубики у вигляді геометричних фігур, які можна розміщувати на магнітній дошці, створюючи цікаві візерунки.

Запрошуємо Вас ознайомитися з нашою пропозицією Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA. Вся наша мозаїка проводиться в Україні або інших країнах Європи.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро

В категорії немає товарів