Металеві конструктори

Металеві конструктори

Металеві конструктори для дітей.

Конструктори з металу - це серія іграшок для самостійної збірки. Гра з металевими будівельними блоками - це можливість для дитини побудувати власний транспортний засіб - підйомний кран, а потім пограти з ним.

Завдяки такій грі діти вчаться основам будівництва будинків, конструкцій і механічних елементів. Вони відкривають закони фізики і механіки. Годинники, витрачені на будівництво будівель з блоків, обов'язково приведуть до розвитку творчих здібностей, технічного досвіду і багатьох інших якостей, корисних для розвитку дитини.

Металеві конструктори, з'єднані справжніми болтами і гайками, наближають гру до реальних конструкцій, і діти отримують в руки викрутки і гайкові ключі, як справжні техніки.

Перфоровані пластини, елементи, рухливі колеса, важелі, болти, гайки і багато інших елементів дозволять не тільки побудувати машину, літак з металевого конструктора по поданій до наборів інструкції, але і зробити що то за власними задумами.

Діти, які гратимуть в конструкторів з металевих планок, обов'язково отримають від такого заняття багато корисних навичок.

Гра з кубиками розвиває у дитини творчі здібності, уяву і координацію очей і рук. Навчання через гру - розпізнавання форм, точне поєднання елементів гвинтами, використання простих інструментів, розвиває «інженерне» мислення дитини.

Купити металевий конструктор Ви можете в нашому інтернет магазині дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро

В категорії немає товарів