Магнітні конструктори

Магнітні конструктори

Конструктори для дітей на магнітах.

Магнітні блоки - це іграшка, яка дозволяє відкривати для дитини нові захоплюючі розваги. У поєднанні їх елементів є щось чарівне, завдяки уяві дитина може зробити практично все, що завгодно. Починаючи від слова буквами, конструюючи космічний корабель і закінчуючи усміхненим обличчям.

На igropolis UA ви знайдете пропозиції, які можуть стати відмінним подарунком для дівчаток і хлопчиків, як маленьких, так і дорослих будівельників.

Магнітні іграшки створені для дітей дошкільного та шкільного віку. Все це для того, щоб запропонувати малюкам альтернативу кубиках, з якими вони грали до сих пір. Так були створені магнітні елементи, з яких можна складати навіть найдивовижніші конструкції. Від модною стилізації до Ейфелевої вежі. Досить з'єднати дві намагнічені частини разом, щоб вони прилипали один до одного і надихали на нові ідеї. Магнітний конструктор - розвага для всієї родини.

Магнітні конструктори - це як пазли, так і тривимірні моделі, що дозволяють збирати різні конструкції з різним ступенем складності. Магнітні конструктори для дівчаток.

Ваша маленька принцеса любить казкових єдинорогів або інших фантастичних тварин? А може, її більше цікавить придумування модних наборів, створення будівель або ... моделей хімічних елементів? Магнітні блоки для дівчинки - це набори, які можна легко адаптувати під її інтереси і таланти. Ви шукаєте подарунок для хлопчика?

Магнітні конструктори можуть стати цікавими як для любителів динозаврів, так і для саморобних транспортних засобів. Конструктори на магнітах - які будуть вашими улюбленими?

Геометричні фігури, предмети одягу, літери, стрижні, з'єднані нікельованими кульками - магнітні блоки можуть мати багато граней. Зіставте їх тип і кількість елементів з віком та інтересами вашої дитини, щоб побачити, наскільки захоплююче їх комбінувати.

Завдяки тому, що магнітні конструктори та інші дитячі іграшки доставляються прямо зі складу без посередників, ціна на них найнижча.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро

В категорії немає товарів