М'які дитячі крісла

М'які дитячі крісла

Дитячі крісла та пуфи.

Дитячі м'які крісла і пуфи, діти їх люблять. М'які, зручні, легкі, казково барвисті, вони є підходящим місцем для відпочинку і розваг, а також прекрасним доповненням декору дитячої кімнати. У чому різниця між кріслами і пуфами для дітей і меблями для дорослих?

Дитячі крісла адаптовані під розмір дітей. У них немає гострих, жорстких країв. Сталий крісло заповнене пінополіуретаном, а велюровий або бавовняний чохол легко знімається і стирається. Кольори сидінь відповідають сучасним інтер'єрам дитячих кімнат. У дитячих пуфиках можна послухати казку або пограти з коханою плюшевим ведмедиком, в них навіть можна подрімати.

Легке дитяче крісло не обов'язково має стояти на одному місці, його можна переміщати в будь-якому місці квартири, і головне, в ньому можна сховати свої скарби, адже у багатьох дитячих крісел є бічну кишеню - відсік для зберігання речей. М'які пуфи - альтернатива крісел.

Універсальний предмет інтер'єру, практичне сидіння. Маленькі, великі, як мішок, наповнені перловими мікрогранулами - пуфи для дитячої кімнати, на яких можна сидіти, лежати, формувати їх, створювати «основи» і використовувати їх мільйонами способів, відомих тільки дітям. Фантастичні кольору, казкові форми, завдяки яким дитяча кімната набуває неповторний характер. Легкі, барвисті пуфи надзвичайно зручні, а розслаблення і гра з пуфом в головній ролі малюка доставляють багато радості.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро

В категорії немає товарів