Ляльки в кулі L O L, ЛОЛ

Ляльки в кулі L O L, ЛОЛ

З незапам'ятних часів колекціонування було однією з улюблених форм дозвілля дітей. Не так давно збирали фантики наклейки, або стікери. Зараз в основному серед дівчаток модно збирати ляльки ЛОЛ. Що таке куля LOL?

М'яч LOL - це упаковка для захованої в ньому ляльки. Однак це не звичайна кругла коробка. Куля складається з семи шарів, які необхідно стягнути, щоб дістатися до бажаної ляльки. Під кожним шаром є сюрприз. Характерною особливістю іграшки є те, що ви не можете вибрати ляльку, яка буде в центрі кулі. Про це можна дізнатися тільки після зняття всіх покриттів. Що приховує куля LOL?

Лялька ЛОЛ - найважливіший інгредієнт кулі, але не єдиний. Крім того, там заховано багато інших предметів - кожен з них захований під одним з шарів: під першим - наклейки з інформацією. Під наклейками другий колекції показані функції ляльки, є шари невидимі неозброєним оком. Тоді є сенс пошукати пляшку з водою і полити куля. Потім взуття та одяг. Послідовність аксесуарів, які зроблять наряд ляльки Лол більш привабливим.

Які ляльки можна знайти в кулі?

Перша серія LOL включає 45 ляльок. Кожна з них належить до одного з 8 клубів: спортивний, радісний, примарний, блискучий, чарівний, суперник, танцюрист або актриса.

У ляльок є різні функції, які активуються після наповнення їх водою. Тоді вони можуть поміняти колір, плюватися чи плакати. Варто знати, що не всі ляльки можна легко дістати - є дуже поширені і дуже рідкісні ляльки.

Збери всю колекцію з Інтернет магазином дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро


В категорії немає товарів