Літаки планери, вертольоти запускалкі

Літаки планери, вертольоти запускалкі

Незмінною популярністю користуються іграшкові літаки планети і ручні запускалкі вертольотики.

Сни про радісну веселощі в хмарах супроводжують людство споконвіку. Про це можна прочитати на сторінках історії або дізнатися, переглянувши художні альбоми. Польоти, птиці, летять в небі - про це мріє кожен з самого раннього віку.

Сьогодні ми можемо познайомити малюків з небом і допомогти їм розвинути уяву. Для цього достатньо чогось непримітного, Літак планер. Його реалістичний зовнішній вигляд дозволить малюкам парити в повітрі, мріючи про далекі подорожі, повітряної акробатики і великих пригоди.

Аеродинамічна форма робить політ літака планера набагато довше, що приносить більше задоволення. Літак легкий, легко піднімається в повітря. Виготовлений з кольорового гладкого твердого полістиролу аеродинамічної форми. Ідеально підходить для гри у дворі, біля озера, на пляжі або на великій галявині в лісі!

В інтернет-магазині igropolis UA ви знайдете безліч іграшок, що нагадують літальні апарати які можна запускати в небо за допомогою рук і пускових механізмів.

Так само в каталозі Іграшкові літаки Ви можете знайти для своєї дитини інші види літаків, військові, пасажирські і рятувальні літаки, а також набори, що імітують злітно-посадочні смуги і цілі аеропорти. Це продукти, які можуть сподобатися Вашим дітям, які цікавляться авіатранспортом - від готових моделей до тих, які можна зібрати з конструктора.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро

В категорії немає товарів