Ліплення для дітей

Ліплення для дітей

Ліплення для дітей з пластиліну, кольорового тесту, глини, гіпсу.

У 3-4 роки діти вже активно цікавляться усім світом. Крім іграшок, дітям необхідні розвиваючі заняття. І неважливо, навчання чи це вихователем в дитячому саду або самостійне виховання мами вдома, сидячи з дитиною. Ліплення - відмінний варіант для розвитку малюка. За допомогою ліплення з пластиліну у дітей розвивається здатність рухати ручками і пальцями, поліпшується координація рухів, зміцнюються пальчики. Поліпшення пам'яті і мовних функцій, підвищення концентрації і уваги. Коли ви тиснете формочки з пластиліну, це активно задіює фантазію дитини. Підвищується почуття прекрасного і уяву.

Якщо Вам потрібно зацікавити дитину ліпленням, використовуйте тісто для ліплення різних яскравих натуральних кольорів.

Дайте дитині подивитися, пощипувати шматочки. Треба показати йому інструменти для роботи з тестом. Крихти у віці 3 - 4 років можуть впоратися з пластиковим обробним ножем вже повністю самі.

Мама або вчитель можуть показати йому, як скачувати кульку або сосиски, ліпити торт або глиняний кубик своїми руками. У 3 - 4 роки ліплення дітям дозволяється не більше 30 хвилин. Діти різні. Цілком можливо, що хтось захоче скоріше зліпити запропонований об'єкт і охоче переключиться на іншу гру. При цьому, якщо малюк дуже цікавиться творчістю, можна продовжити цей процес ще на 20 - 30 хвилин. Але не змушуйте дитину займатися ліпленням, якщо це його не сильно цікавить.

Освоївши ліплення базової і найпростішої тематики, можна переходити до складних зображень і композицій. Нехай ваша дитина спробує зайнятися ліпленням з глини або гіпсу, З цих матеріалів можна зробити гриб, рибку або котика або об'ємну картину. Висушивши першу роботу дитини, її можна назавжди зберегти. Наприклад з гіпсу ви можете зробити перші відбитки долоньок, зберегти їх, і коли Ваша дитина подорослішає, показати йому, якими маленькими долоньки були.

Пластикова дошка відмінно підійде, як платформа, для створення композицій. Можна розмістити галявину з грибами або галявину з озером і деревами на ній. Для таких композицій добре підходить пластилін або кольорове тісто для ліплення.

Перед процесом ліплення помийте руки, запитаєте дитину що хоче ліпити, або Ви можете запропонувати свій варіант. Якщо дитина виявив бажання займатися ліпленням сам, не діставайте його. Вам просто потрібно спостерігати за його роботою. І якщо дитина вже справляється сам за 3 хвилини і не просить допомоги, йому стало цікаво. Бажано привчати дитину до самостійності і давати можливість займатися ліпленням з пластиліну або тісто самому, навіть якщо у нього не виходить з першого разу.

Мама або вихователь у дитячому садку створює одну деталь композиції, а дитина - іншу. Що б дитина не комплексував, що його роботи гірше, запропонуйте йому розфарбувати вашу роботу. Кроха розуміє, що він також відповідає за кінцевий результат моделювання. Нехай дитина не тільки ліпить руками. Пальці теж потрібно постійно тренувати. Їм потрібні вправи. Процес моделювання повинен супроводжуватися коментарем. Наприклад: «Щоб приготувати кекс, спочатку потрібно кинути м'яч, а потім ось так натиснути пальцем». Необхідно підкреслити рух пальців. Процес ліплення може супроводжуватися віршем або невеликим розповіддю, відповідним темі завдання.

Всю продукцію для ліплення для дітей від трьох років і старше Ви знайдете в нашому каталозі.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро