Кубики і піраміди

Кубики і піраміди

Розвиваючі і будівельні піраміди і кубики для дітей.

Це іграшки, що впливають на розвиток просторової уяви, логічного мислення і ручної праці. Завдяки тому, що вони виготовлені з екологічних, натуральних матеріалів, вони також повністю безпечні. Дерев'яні вежі-штабелери можуть відрізнятися за складністю, тому підходять для дітей будь-якого віку. Це можуть бути прості великі блоки з зображеннями тварин, цифр або букв, а також пазли, які потрібно складати в певному порядку, щоб вплинути на пізнавальні здібності самих маленьких дітей.

Укладання барвистих елементів у формі піраміди, практикуючі спритність і терпіння дитини, допомагає розрізняти кольори і розміри, а також практикувати його логічне і стратегічне мислення. Веселі блоки будівельних пірамід для дітей - це робота як для одного, так і для декількох малюків. Грою в групі, діти будують соціальні відносини, тим самим вивчаючи співпрацю, розуміння та прийняття рішень.

Для немовлят хорошим вибором будуть прості складаються піраміди, зроблені з органічних матеріалів рослинного походження, що не містять токсичного бісфенолу А., фталати або стирол. Є кубики для малят які призначені для гри в воді або в ванні.

Вибираючи кубики або пірамідки в нашому інтернет магазині дитячих іграшок igropolis UA, Ви даруєте своїй дитині не просто іграшку, а розвиваюче освітнє іграшку.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро