Круги надувні

Круги надувні

Надувний круг, незамінний предмет при відпочинку у води.

Хто з нас представляє відпочинок з дітьми на березі озера або моря без постійно популярних плавальних кіл? Плавальні рукава не завжди так популярні, як традиційні надувні круги.

Коло стане ідеальним інструментом для навчання плаванню, а також забезпечить безпеку дітей під час ігор у воді.

Дитячі надувні круги для плавання мають багато переваг. Вони не утрудняють рухів рук або ніг, Вам не потрібно тримати дитину, так як коло рівномірно оточує тіло і не дає перекинутися. Для плавання по воді досить спертися на коло руками або лягти на нього, і розгойдувати ногами.

Надувні круги бувають різних розмірів, тому Ви можете вибрати їх для всіх дітей незалежно від віку, постави або ваги.

Також надувні круги для плавання виглядають дуже привабливо - Ви знайдете безліч візерунків і кольорів, які сподобаються кожній дитині. З цікавих пропозицій плавальних кіл ми рекомендуємо, наприклад, полуничний коло або коло пончик, для дітей від 8 років коло з фламінго, для малюків від 3 до 5 років коло в формі єдинорога, тукана або лами.

Надувний круг з популярними персонажами Діснея - прекрасне доповнення до пляжу або басейну, завдяки якому діти з більшою ймовірністю не боятимуться води і подолають свої страхи.

Класичний надувний плавальний круг. Він має різні форми і розміри, підходить для дорослих і дітей.

Коло з сіткою посередині. Сітка в нижній частині кола з отворами для ніг дозволяє комфортно і стабільно перебувати в напівлежачи або сидячи на воді. призначене для маленьких дітей.

Дитячий коло для плавання для немовлят. Особливий тип надувного кола з сидінням, що забезпечує безпечне і стійке положення дитини. Надувний круг для плавання для немовлят відмінно підходить для першого контакту з водою і для навчання плаванню.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро
В категорії немає товарів