Креативна творчість

Креативна творчість

Уява і креативне творчість.

Уява - це наша здатність подумки створювати образи, ідеї, думки і навіть почуття, яких насправді не існує і які недоступні нашим органам почуттів. Творчість - це процес втілення вашої уяви в реальність.

Шлях до складного, творчого мислення.

Протягом першого року життя вашої дитини його думки безпосередньо пов'язані з його почуттями і об'єктами, які він бачить і відчуває. Когнітивний психолог Жан Піаже описав це як сенсомоторное мислення. Ваша дитина бере предмет в руки і досліджує його своїми почуттями. Дитина дивиться на нього, слухає, доторкається до нього, пробує на смак і нюхає. Пізніше він проводить інші експерименти: змішує матеріали, кидає їх. В кінці першого року з'являються перші іскри, що підтверджують розвиток його уяви. Коли уява виявляється вперше, воно відкриває шлях до наслідування. Спочатку спробувати зацікавити дитину дуже просто. Він імітує певні дії, які бачить навколо себе, наприклад розмовляє по телефону, розчісує волосся і т.д.

Гра стає символічною, а брязкальце перетворюється в телефон, а дерев'яна ложка - його гребінь. Поступово дитина може розвивати креативне мислення, малюк відходить від класичного творчості і може створювати більш складні елементи, які він, можливо, ніколи не бачив і не відчував в реальності. Згодом дитина почне залучати в ці ігри інших дітей. Креативне творчість безмежно, воно стають довшими, складніше і менш пов'язане з реальністю.

Важливість творчої гри.

Батьки можуть турбуватися, що їх дитина багато часу проводить, граючи в ляльки, машини або супергероїв. Можливо, Ви захочете, щоб Ваша дитина проводив більше часу з освітніми іграми, що заохочують справжнє навчання. Хоча Ваша заклопотаність зрозуміла в світлі вимог спільноти, яка заохочує академічні досягнення, важливо розуміти, що творча гра має значення для кожного аспекту нормального розвитку Вашої дитини.

Дослідження показали, що чим багатша креативне уяву дитини, тим багатшим стає його мислення. Дослідження також показали, що існує зв'язок між творчою грою в дитинстві і оригінальністю, спонтанністю, багатим словниковим запасом і більшою гнучкістю при роботі з новими ситуаціями в дорослому віці. Потенціал для креативного творчості існує в кожному з нас. Найкраще дати вашій дитині можливість з раннього віку вільно експериментувати і досліджувати світ відповідно до його стадією розвитку. Протягом перших двох років свого життя дитина пізнає свій світ і себе, а також набуває навиків, які дозволяють йому висловлювати свій внутрішній світ і свої творчі здібності на все життя. Перші два роки життя дитини - це основа для розвитку уяви і творчих здібностей. Вибираючи креативне творчість, Ви будите в дитині велике творче розвиток.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро

В категорії немає товарів