Конструктори для малюків

Конструктори для малюків

Конструктор - творча розвага для дитини.

Цікава гра для дітей молодшого віку. Він дозволяє розвивати дитячі творчі здібності і дрібну моторику. Це відмінна розвага, яке дозволяє цікаво проводити дитині.

Конструктор для малюків - це іграшка непідвладна часу, розрахований для самостійної збірки, дітям від двох років.

Конструктори складаються з дерев'яних дощок з отворами, кубиків, паличок кружечків, кольорових шурупів і пластикових з'єднувачів. Завдяки великим розмірам елементів і спрощеної конструкції діти можуть спробувати свої сили в збірці своїх перших автомобілів з раннього віку, будівництві будинку або веж.

Конструктори для малюків дуже міцні, зібравши автомобіль, можна використовувати його для подальшого розваги. У наборі є інструменти, які ідеально підходять для маленьких рук, завдяки яким дитина може багато разів крутити і розбирати конструкцію.

Такий конструктор відмінний варіант подарунка, особливо для маленьких ентузіастів.

Іграшка вчить логічному мисленню, розвиває уяву і стимулює просторову уяву дитини. Крім того, він вчить, як поетапно виконувати план будівництва. Великі деталі конструктора легко направляють дитини, завдяки чому навіть дворічна дитина може зібрати іграшку самостійно. Іграшка тренує зорово-ручну координацію, вчить розпізнавати форми, дозволяє будувати відносини з батьками (разом весело проводити час завжди цікавіше), вчить концентрації і точності, кубики також можуть бути основою для навчання рахунку (скільки всього фігур), вчать просторової орієнтації, підтримують вправи на гнучкість.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро