Каталки - Толокар

Каталки - Толокар

Толокар - одне з перших засобів пересування, з яким діти стикаються в процесі розвитку і придбання нових моторних навичок. Вони добре підходять для малюків, які вже роблять кроки самостійно, а також для тих, кому ще належить ходити. Залежно від віку і навичок дитини пропозицію каталок Толокар трохи відрізняються, щоб задовольнити різноманітні потреби їх користувачів і батьків і, перш за все, забезпечити високий рівень безпеки.

Їзда на Толокар ідеально підходить для вашої дитини.

Асортимент дитячих каталок включає безліч моделей, адаптованих до потреб дітей різного віку. Спочатку ви можете використовувати транспортний засіб у вигляді штовхача, який дитина штовхає вперед. Таким чином, він отримує підтримку, необхідну на етапі підтримки рівноваги і перших кроків. Ще один варіант толоката - модель з сидінням, в якому зручно сидіти дитині. Деякі з них також мають спеціальну ручку для батьків, які при необхідності можуть перемістити транспортний засіб або керувати поворотом. Всі моделі доступні в яскравому модному дизайні, з персонажами з казок і мультфільмів. в нашому інтернет магазині igropolis UA Ви знайдете толокар для дівчаток або хлопчиків, а так само універсальні каталки, які підходять для обох статей.

У багатьох можелі є додаткові аксесуари, які урізноманітнюють подорож і привертають увагу дитини. Дитячі каталки Толокар оснащені інтерактивними верхніми частинами з кнопками і лампочками або трубками, видають звуки.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь
В категорії немає товарів