Картини за номерами

Картини за номерами

Живопис по номерам - займіться художнім розписом у себе вдома!

Шукайте, як цікаво провести вільний час? Ви любите мануальні заняття і відчуваєте в собі душу художника? Скористайтеся нашими наборами для малювання. Картини за номерами - це абсолютно нова розвага, завдяки якому ви навчитеся правильно вибирати кольору, працюючи над картинами найбільших художників. Подивіться, що ми можемо Вам запропонувати, і виберіть образ, який ви створите самі з нуля!

Що таке розпис по номерам?

У наборах, пропонованих в нашому інтернет магазині дитячих іграшок igropolis UA, Ви знайдете полотна з начерком обраної Вами роботи. Кожен фрагмент на полотні має номер. Нумерація також нанесена на фарби, що входять в набір. Використовуючи правильно позначені кольору, Ви можете створити свій власний образ, який, безсумнівно, стане Вашим наступним твором мистецтва!

Завдяки прикладеної інструкції, правильно підібраною палітрі кольорів і нумерації Ви зможете попрактикуватися в малюванні, щоб в подальшому без сторонньої допомоги створювати свої унікальні роботи. Це дозволить Вам практикувати руху, які будуть більш точними, і творчо проводити час. Перегляньте нашу велику галерею і виберіть ідеальне зображення, яке Ви і Ваші діти із задоволенням створите з нуля.

Техніка живопису за номерами проста і доступна кожному в нашому інтернет магазині дитячих іграшок igropolis UA

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро

В категорії немає товарів