Картини з піску, блискіток, глітера

Картини з піску, блискіток, глітера

Набори для малювання піском і блискітками.

«Грай під час навчання, вчи, розважаючись» - ці кілька слів прекрасно передають сенс створення творчих наборів для дітей. Креативна іграшка - відмінне вкладення, що приносить багаторівневу вигоду. Діти від природи цікавляться світом, вони люблять відкривати для себе нові речі і вчитися за допомогою емпіричного навчання. Один з найпопулярніших творчих наборів - це набори для малювання кольоровим піском.

У нашому інтернет магазині дитячих іграшок igropolis UA ми пропонуємо набори для малювання піском. Набори призначені для дітей від 4 років, містять самоклеючі дошки і різнобарвний пісок. Дитина розфарбовує відклеєними фрагмент малюнка. Завдяки цьому в захоплюючій формі діти вчаться правильно подобірать колір, так само дитина повинна виконати ряд інших занять, пов'язаних з координацією рук. Малювання піском або блискітками - це справжнє свято для маленьких художників.

Аналогічні можливості пропонують набори, в яких картини посипані блискітками, а не піском. Ще одна запропонована техніка - фарбування глітіером: одержувані малюнки виходять виключно ефектними. У нашому асортименті також є картини з паєтками для самостійного виготовлення.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро


В категорії немає товарів