Інтерактивні ляльки, немовлята

Інтерактивні ляльки, немовлята

Інтерактивна лялька для дитини - урок співпереживання і уяви.

Ляльки - мабуть, найпопулярніша іграшка для дітей незалежно від статі. Вони існують протягом століть і за останнє сторіччя стали ще більш різноманітними. Зовсім недавно з'явилися неймовірно реалістичні іграшки, які вміють співати, розмовляти і гуляти. Інші ж схожі на новонароджених своїм зовнішнім виглядом і звуками, які вони видають, і дозволяють дітям грати роль батьків.

Ляльки-немовлята можуть плакати, сміятися і базікати, як справжній немовля, тим самим допомагаючи дитині розвинути співчуття і турботу. Лялька зробить гру ще більш реалістичною і познайомить дитину з новими словами - іноді не тільки на українському, а й англійською мовою. Прогулянковий лялька може стати нерозлучним супутником малюка і великим другом. Обов'язково варто звернути увагу на цю категорію іграшок. Тим більше, що інтерактивні ходять і розмовляють ляльки - це не тільки немовлята. Вони також є героями популярних дитячих казок, наприклад, «Маша і Ведмідь» або «Суперсімейка». Такі іграшки також можуть співати мелодії, відомі з фільмів.

У реченні igropolis UA Ви знайдете говорять і прогулянкові іграшки різних розмірів - маленькі і великі ляльки для дітей, схожі на маленьких балерин або персонажів з улюблених казок Вашої дитини. На igropolis UA Ви також можете купити плачуть і незрозумілими немовлят з аксесуарами, схожими на ті, які використовуються дорослими при догляді за немовлям - підгузками, сосками або пляшечками для молока.

⏩ Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро
В категорії немає товарів