Ігри з ляльками

Ігри з ляльками

Ляльки - одні з найстаріших іграшок в світі. Зроблені з паличок, шматочків матерії, глини або соломи, їх досі знаходять археологи на розкопках, датуються 2000 роком до нашої ери. Для дітей це символ людини, яка пізнає перші соціальні контакти, а також піклується про інших.

Деякі психологи підкреслюють, що не тільки у дівчаток, але і у хлопчиків повинна бути хоча б одна лялька. Завдяки чому вони навчаться виявляти прихильність і турботу про інших людей. Лялька також буде дуже до речі в будинку, де скоро з'явиться новий дитина. У старшого брата або сестри повинна бути інтерактивна лялька, яка заздалегідь познайомить їх з новим домочадців і покаже, як з ними поводитися.

В Україні немає дівчинки, яка б не мріяла про улюблену ляльку - ідеальному одного, охоронниці власних секретів. Це унікальна іграшка, з якою ми асоціюємося назавжди, часто дбайливо зберігаємо її і з розчуленням зиркаємо, згадуючи роки дитинства. Хоча сьогодні трохи інші часи, і вибір іграшок став необмежений, Ви все одно повинні спробувати подарувати своїй принцесі незвичайну, яка їй сподобається з першого погляду.

Сьогодні виробники пропонують тисячі моделей ляльок. На igropolis UA Ви можете знайти не тільки найпопулярнішу ляльку Барбі, створену в 1958 році Рут Хендлер, але і самі модні бренди - ляльки Monster High, Hello Kitty, Defa, LOL і Winx. Також доступні більш традиційні ганчіркові ляльки.

Деякі ляльки містять дрібні деталі і не призначені для маленьких дітей. Щоб спростити покупки, ми додали вікової фільтр за етикетками виробників.

Для малюків близько трьох років найкраще вибирати простих і міцних ляльок зі зручною одягом.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпрі