Ігри, іграшки для вулиці, активного відпочинку

Ігри, іграшки для вулиці, активного відпочинку

Іграшки для активного відпочинку на вулиці, пляжі.

Дитинство - це чарівний час, яке слід зазначити нескінченними безтурботними іграми. Хованки, квача і футбол на свіжому повітрі - кращий вид фізичної активності для дітей. Додавши в нього допоміжні розвиваючі, правильно підібрані іграшки, ми отримаємо ідеальний набір.

Активний відпочинок на свіжому повітрі приносить багато користі для здоров'я. На жаль, сьогодні все частіше вільний час у дворі, на дитячому майданчику або на прогулянці замінюється комп'ютерними іграми і переглядом телевізора. Тим часом, батьківська ініціатива в поєднанні з пропозицією цікавих ігор може ефективно спонукати малюка до активного проведення часу. Чому так важливо перебувати на вулиці?

Повітря - один з природних чинників, дуже позитивно впливають на розвиток дитини. Як батьки, ми повинні створювати якомога більше можливостей для активного відпочинку незалежно від пори року.

Використання свіжого повітря і сонця є основною вимогою гігієни дихальної та серцево-судинної систем, що в той же час впливає на розвиток нервової і рухової систем.

Діти, позбавлені можливості спілкуватися з природою, не можуть нормально розвиватися. Тільки проливний дощ, поривчастий вітер і мороз нижче -10 градусів за Цельсієм не дозволяють дітям залишатися на вулиці.

Переваги ігор на відкритому повітрі.
Фізичні навантаження позитивно впливають на загальний розвиток дитини. Чисте повітря, сонце, море і вправи поліпшують загальний фізичний і психологічний здоров'я наших дітей. Щоденні прогулянки - це відмінна наука, що дозволяє справлятися з коливаннями температури, що, безсумнівно, впливає на зміцнення імунітету організму і запобігання простудних захворювань. Крім того, часті заняття на свіжому повітрі, особливо в сонячні дні, стимулюють вироблення вітаміну D в організмі, що, у свою чергу, позитивно впливає на кістки і зуби наших дітей.

Австралійські дослідники показують, що просте перебування на відкритому повітрі знижує ризик міопії у дітей. В даний час більшість з нас страждає дефіцитом вітаміну D.

Нам, напевно, не потрібно згадувати, що прогулянки на свіжому повітрі розпалюють апетит, це один з кращих способів нагодувати дитину і трохи поїсти.

Ще одним важливим аспектом фізичної активності є її ефективність в боротьбі з ожирінням, діабетом і багатьма іншими захворюваннями. Активне проведення часу на свіжому повітрі дозволяє наситити киснем і очистити організм від шлаків, а також спалити зайвий жир.

Крім користі для здоров'я рухливі ігри благотворно впливають на психофізичний розвиток. Завдяки великій кількості подразників і відчуттів навіть проста прогулянка може стати для дитини корисною можливістю пізнавати світ. В результаті дитина отримує знання, досвід і навички. Малюк, який активно проводить час на вулиці, загострює свої пізнавальні здібності, покращує координацію рухів і покращує фізичний стан, розвиває уяву, а під час командних ігор діти вчаться здоровому змагання. Я не можу не згадати про значний вплив фізичної активності на зниження рівня стресу і розрядку енергії. Спорт і будь-які вправи сприяють секреції ендорфінів, тобто гормону щастя. Британські вчені виявили, що рівень кортизолу знижується у людей, які часто бувають на вулиці, більше того, ці люди демонструють більшу здатність справлятися зі стресом. Вони також виявили, що 5 хвилин активного відпочинку досить, щоб ввечері дитини можна було легко вкласти спати.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро