Іграшки каталки - штовхачі

Іграшки каталки - штовхачі

Штовхачі-каталки, іграшки на паличці, мотузочці.

Перший самостійний крок залишається особливим моментом у житті дитини та батьків. Прогулянки по кімнаті доставляють дитині багато радості, дозволяють дізнаватися нові місця і пробуджують цікавість. Штовхає іграшки - цікавий спосіб допомагати дитині ходити.

Іграшки цього типу не тільки пропонують відмінне розвага, а й забезпечують правильний розвиток правильної ходи, допомагають утримувати рівновагу.

Іграшки-штовхачі діляться на два типи - дерев'яні штовхачі на довгій палиці і візки на чотирьох колесах. Перший тип призначений для дітей, впевнено крокують по квартирі, і ми розглянемо їх ближче.

Завдяки простій і продуманій конструкції іграшки доставляють масу задоволення. У простоті виконання є ще одна велика перевага - практично повна безвідмовна робота. Куплена іграшка прослужить довгі роки завдяки міцній і функціональної конструкції. Іграшки-штовхачі складаються з трьох основних елементів - ручки, коліс і фігурки, забезпеченою, що рухаються. Колеса дозволяють іграшці котитися, а також переміщати рухомі частини іграшки.

Дерев'яні штовхачі - класичний приклад іграшки-штовхача. Під час прогулянки жовте каченя, метелик, енергійно махає крилами і віддано супроводжує самого юного любителя тварин. Ті, що біжать мишки, котики зацікавлять кожного малюка. Штовхаючи іграшку, дві сірі мишки бігають навколо жодного кота. За допомогою дитини миші обов'язково убежати від чорної кішки! Деякі моделі не тільки рухаються, а й видають звуки, які так подобаються дітям.

Штовхач для дітей на паличці пропонує цікаву розвагу. Живіт сови наповнений різнокольоровими намистинками, які під час гри видають ніжні звуки. Барвистий шар працює за аналогічним принципом. Великий барабан наповнений дерев'яними кулями, які злегка шарудять.

Штовхає іграшки на паличці підійдуть для гри як вдома, так і на вулиці. Гумові накладки додатково забезпечують хороше зчеплення іграшки на всіх типах поверхонь. Завдяки цим особливостям дерев'яні штовхачі залишаються практичною іграшкою для малюків.

Виберете для Вашої дитини сподобалася штовхач або каталку на мотузочці в нашому інтернет магазині дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро


В категорії немає товарів