Іграшковий посуд

Іграшковий посуд

Столові прибори для дітей та кухонне приладдя для ігор.

Ваша дитина мріє про власний чайному сервіз? Або, може бути, набір каструль або тарілок, щоб в будь-який момент створити незвичайний обід або вечерю?

На igropolis UA ви знайдете різні види кухонного приладдя для дітей різного віку! Ми впевнені, що завдяки пропозиціями ви зможете принести своєму малюкові масу задоволення від готування, нарізки, випічки і організації вечірок для ляльок і друзів. Переконайтеся самі, що дитячі кухонні іграшки з нашої пропозиції - відмінний варіант для подарунка.

У цій категорії ви знайдете все необхідне кухонне приладдя для дітей, які люблять супроводжувати дорослих при приготуванні їжі і хочуть, як і вони, проявити себе в якості кухарів. Тут вас чекають різні види ігрової начиння - від милих чашок, блюдець, тарілок і столових приладів, вилки, ложки, ножі, до каструль і сковорідок і безліч інших аксесуарів.

Словом, все, що допоможе вашій дитині «приготувати» сніданок, обід, солодкий полуденок і святкова вечеря. У нашій пропозиції також є іграшковий корм - фрукти, овочі, хліб, смачні торти і багато інших ласощів.

На igropolis UA ви знайдете як обладнані кухні для дітей, так і окремі елементи, з яких ви можете створити колекцію аксесуарів мрії дитини, для приготування, випічки, смаження, нарізки, змішування, підсмажування і навіть зберігання або миття посуду. Серед пропозицій - кухонне приладдя для дітей від 1 року. Природно, є і кухонне приладдя для дітей дошкільного та шкільного віку. Переконайтеся самі, що дитяче кухонне обладнання може бути дешевше, ніж ви думаєте ... Просто перевірте, що ми для Вас підібрали на igropolis UA.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро


В категорії немає товарів