Іграшкові мечі та рогатки

Іграшкові мечі та рогатки

Мечі для дітей - спосіб казкового веселощів!

Ваша дитина захоплюється казками і легендами про хоробрих лицарів? Чи мріє він битися з драконами, тролями або іншими казковими істотами? А може, просто натхненний цікавими історіями про середньовіччя, він сам захотів випробувати щось подібне? Кожна з цих причин хороша для того, щоб подарувати дитині дитячі мечі. Вони гарантують багато годин чудесного веселощів. Мечі для дітей також стануть найкращим способом провести час з сім'єю - адже вони розвага не тільки для малюків, а й для батьків!

Рогатка для дітей.

Рогатка для дітей - це іграшка, яка може стати в нагоді кожному малюку і не повинна бути небезпечною в руках малюка. Як і свого часу Вільгельм Телль, тепер Ваша дитина може спробувати мистецтво попадання в ціль! Стабільна рогатка і міцна гума допоможуть дітям тренувати координацію рук і очей!

Чудова і в той же час абсолютно безпечна іграшка (кульки зроблені з легкого матеріалу) зробить час, проведений в саду, більш приємним. Відтепер вибір між комп'ютерної стріляниною і стріляниною з рогатки буде очевидний і однозначний! основні переваги.

Рогатка спонукає дітей вийти у двір і пограти в саду. Завдяки м'яким кулькам немає ризику, що малюк пораниться, але він успішно навчиться концентруватися і правильно потрапляти в ціль. Рогатка так само стане в нагоді і татові для риболовлі підгодовувати рибу) .

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро

В категорії немає товарів