Функціональні пупси

Функціональні пупси

Пупсик, майже як справжнє маля

Чарівні іграшкові малюки, такі схожі на справжніх немовлят, стануть прекрасними супутниками для дитячих ігор, навчать дитину дбати про інших, брати на себе відповідальність та співпереживати.

Для максимальної реалістичності гри, пупсики оснащені механічними або електронними механізмами, які дозволяють їм закривати та відкривати очі, пити з пляшечки, їсти, ходити на горщик, вимовляти простий набір слів та дитячі звуки, а також плакати. Завдяки цим додатковим функціям дитина зможе краще зрозуміти процес догляду за немовлям та складності, з якими стикаються мами.

Чим корисні ігри з пупсом?

Сучасні психологи пропонують вводити пупсів у перелік дитячих іграшок з раннього віку, причому, не тільки для дівчаток, але і для хлопчиків.

Спочатку (приблизно з 6 - 9 місяців), реалістично зроблену ляльку, пропонується використовувати як своєрідне «дзеркало», за допомогою якого дитина може краще впізнати саму себе. Вказуючи на різні частини тіла пупса, і називаючи їх, Ви швидше досягнете того, щоб малюк точно знав, де у нього знаходиться носик, очі та вушка. При цьому те, як малюк ставитиметься до цієї іграшки, продемонструє як він сприймає себе у своїй власній сім'ї, адже він копіюватиме поведінку дорослих, яку ми часом не помічаємо.

Пупси також стануть відмінним посібником, який допоможе привчити дитину до чищення зубів, дотримання режиму, одягання та акуратності. Демонструйте необхідні дії на іграшці або просіть дитину подбати про «молодшого», щоб виробити необхідні життєві звички та познайомити з новими діями.

І, звичайно ж, пупси прекрасні як компаньйони в сюжетно-рольових іграх. Розігруючи повсякденні сценки, діти швидше соціалізуються, приміряють на себе різні соціальні ролі, вчаться розпізнавати свої та чужі емоції. Крім цього, в процесі гри, дитина розвиває уяву, що є основою абстрактного мислення, емпатію та відповідальність.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро

В категорії немає товарів