Фігурки тварини

Фігурки тварини

Фігурки і набори домашніх і диких тварин.

Домашні тварини дуже рано привертають увагу малюків. Вони є для них чудовою мотивацією вчитися, розпізнавати звуки, форми і кольору. Саме тому фігурки тварин - відмінний помічник в тому, щоб зацікавити дитину світом тварин. Ви можете вибирати фігурки з безлічі видів, які збагатять пізнання дитини.

Як грати з дитиною в фігурки тварин?

Тварини є джерелом безлічі стимулів і захоплення для Вашої дитини. Ви можете використовувати фігурки живих існуючих тварин в багатьох іграх, які будуть навчати дитину. Крім іграшок, які входять в набір, ви також знайдете індивідуальні фігурки для колекції - вони відмінно доповнять вашу колекцію.

Одна з найкрутіших ігор - «Гра з тінями». Іграшки, які вже знайомі дитині, виглядають інакше, коли їх висвітлюють ліхтариком і вони відкидають тінь на стіну. Ви можете розпізнати, що це за тварина, за його формі, пограти з переміщенням світла всередину і назовні, що змінює пропорції тваринного і по-іншому впливає на уяву малюка. Це розвага як для батьків, так і для самих маленьких.

Більш складне розвага - це підбирати фігурки тварин до певних груп, таким як: сільськогосподарські тварини, дикі або домашні тварини. Ви можете використовувати колекції або всіх тварин з різних наборів для цієї гри. Ця гра також стане в нагоді, коли прибираєте чи ховаєте іграшку і дитина на дотик визначає що це за тварина.

Інші ігри включають імітацію поведінки і звуків тварин. Мукання корови, гавкіт собаки, нявкання кішки, угуканье сови. Малюки люблять дізнаватися звуки, які видають домашні тварини. Фігурки дозволять нам навчити дітей, в чому відмінності між видами, називати і розпізнавати відмінності між ними, де вони живуть, що їдять. Вивчити назви частин тіла теж дуже весело. Порівняння статури тварин з людьми і між окремими тваринами розвивається на багатьох рівнях.

У нашому інтернет магазині дитячих іграшок igropolis UA Ви знайдете окремі фігурки, набори або гри, в яких використовується зображення живих істот.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро

В категорії немає товарів