Фігурки супергероїв

Фігурки супергероїв

СУПЕР-ГЕРОЇ - образ і зразок для наслідування для кожної дитини. Найпопулярнішими, звичайно ж, є відомі у всьому світі комікси Marvel, вони знайшли своє втілення в останніх кінопродукції!

Супергерої намір врятувати всіх, хто знаходиться в небезпеці - Супермен, відважний Людина-павук і Бетмен зіграють останню битву проти темної сторони сили! Персонажі з культових адаптацій тепер можуть приєднатися до колекції вашої мрії; Фігурки представляють відомих і улюблених героїв: Тора, Халка, героїв серіалу «Месники» або Капітана Америки. Крім персонажів фільмів, ми також пропонуємо додаткові аксесуари і предмети, які з'являються в цих американських блокбастерах.

Увага хлопців залучають і DC COMICS - саме з цього серіалу народилися такі герої, як Супермен, Ліга справедливості, X - люди і Чудо-жінка.

Фігурки можна збирати і таким чином назавжди створити свою власну армію бійців. У кожного з персонажів також можуть бути атрибути, які незмінно вражають якістю виконання. Дізнайтеся, які іграшки супергероїв ідеально підійдуть вашій дитині.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро
В категорії немає товарів