Дитячий бокс

Дитячий бокс

Груша і боксерські рукавички для дітей - тренуємо маленьких боксерів.

Ваш малюк цікавиться бойовими мистецтвами? Його увагу особливо приваблює бокс? Запишіть його на урок боксу. А щоб він міг тренуватися і вдома, вам слід подбати про відповідному обладнанні як для тренувального залу, так і для занять вдома. Боксерський набір мало чим відрізняється від того, що потрібно дорослим любителям і професіоналам. Основа - це, звичайно ж, дитячі боксерські рукавички. У маленького боксера безперечно буде ще більше мотивації до тренувань, якщо в його кімнаті буде боксерська груша для дітей. Для безпечного навчання також необхідно придбати відповідні засоби захисту.

Яка дитяча боксерська груша буде кращою?

Боксерська груша повинна бути адаптований до віку, росту і навичкам дитини. Варто вибирати боксерську грушу для дітей меншого розміру, ніж для дорослих. Ідеально підійде груша з максимальною висотою 100 см. Також пам'ятайте, що груша не може бути занадто важкою - в ідеалі, якщо вага складає близько 15-20 кг.

Груша для дітей зазвичай трохи м'якше, ніж для дорослих боксерів, тому з'являється можливість виключити ризик можливої ​​травми руки. Стояча або навісна груша стане хорошим вибором для малюка. Мобільну стоячу грушу можна пересувати і навіть брати, наприклад, в поїздку на вихідні, щоб тренуватися на природі.

Базова екіпірування - дитячі боксерські рукавички.

Дитячі боксерські рукавички менше і легше, завдяки чому, дозволяють швидко наносити удари без зайвого навантаження на руки. Однак вони повинні бути виготовлені з якісних матеріалів, щоб не пошкодити їх в результаті інтенсивного використання. Для комфорту дитини рукавички були доповнені воздухопроницаемой сіткою зовні, яка діє як вентиляція, запобігаючи накопиченню вологи в рукавичках.

Широкий вибір боксерських аксесуарів Ви придбаєте в нашому інтернет магазині дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро

В категорії немає товарів