Дитячі санки та льодянки

Дитячі санки та льодянки

Мороз та сонце – день для гірки!

Снігова гірка з крутим спуском, висока швидкість та приємний морозець, що прослизає по розчервонілих щічках… Чудові та хвилюючі спогади нашого безтурботного дитинства, якими обов'язково потрібно поділитися зі своїми дітьми! Не дайте Вашій дитині пропустити одну з найбільш хвилюючих зимових ігор, що поєднують у собі світлі веселощі та високу фізичну активність. А щоб катання не тільки хвилювало, а й було безпечним – подбайте про якісні санки та льодянки.

Дитячі санки

Універсальний пристрій для зимових ігор та транспортування дитини в снігові дні. Добре підібрані санки стійкі, надійні та зручні не лише для дітей, а й для батьків.

Через те що санки купують на кілька років уперед, вони, в першу чергу, мають бути міцними, довговічними та легкими. Висока швидкість, велике навантаження і вплив льоду та снігу не повинні руйнувати конструкцію та псувати зовнішнє покриття. При цьому дитині має бути комфортно піднімати санки на гірку та возити за собою.

Якщо ж ви плануєте використовувати санки не тільки як інструмент для катання з гірки, а й як зимовий дитячий транспорт, то варто звернути увагу на моделі зі знімною спинкою та батьківською ручкою. Такі санки, у сніжну зиму, можна використовувати щодня – розважаючи дитину під час звичайних прогулянок та прискорюючи свої власні кроки.

Льодянки

Оригінальний пристрій для катання з гірки, виготовлений з гладкого міцного пластику, і доповнений ручками для тримання та отворами для кріплення мотузочки. Має ряд переваг перед санками, але поступається ним в універсальності та довговічності – крижанку можна використовувати тільки на гірках, а термін її експлуатації обмежений одним-двома сезонами.

Льодянка надійно прилягає до поверхні гірки, що забезпечує її стійкість на снігу та зводить до мінімуму можливість перекидання дитини під час спуску. Форма льодянки, як правило, сприяє збільшенню швидкості при спуску, що також гарантує більш інтенсивне та захоплююче катання. І остання перевага крижанок – це їхня вага. Вони максимально легкі, тому дитині не доведеться докладати багато зусиль під час підйому на гірку після спуску.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро

В категорії немає товарів