Дитячі парасолі, дощовики

Дитячі парасолі, дощовики

Дитячі парасольки, плащі, дощовики, захист від дощу.

У нашому інтернет магазині igropolis UA доступні дитячі аксесуари, завдяки яким ваша дитина зможе весело провести час на свіжому повітрі, незалежно від переважної погоди.

Ми підготували дитячі дощовики і парасольки, які ідеально підходять для дощу.

Ми пропонуємо повністю водонепроникні дощовики як для хлопчиків, так і для дівчаток. Аксесуари доступні в багатьох дизайнах і кольорах, що дозволить вам підібрати ідеальну модель для вашої дитини.

Захистіть свого малюка від дощу, вибравши парасольку, який відповідає потребам дітей. Поруч з гумовими чобітьми, плащем і капелюхом, він незамінний на кожній прогулянці в похмурий день. Подаючи йому такий аксесуар, ви можете бути впевнені, що ваш малюк не промокне і не простудиться. Чим відрізняються дитячі парасольки від звичайних?

В першу чергу вони адаптовані до потреб самих маленьких. І капюшон, і ручка, і рама призначені для ефективного захисту від крапель, що падають під різними кутами, але при цьому досить легкі, щоб не обтяжувати маленької людини. У той же час ручки, найчастіше у формі букви J або ручки зі шнурком, пристосовані до маленьких рук, що дозволяє міцніше захоплювати їх навіть при сильному вітрі, а система ручного відкривання і зручна ручка, якою оснащені наші парасольки, забезпечують комфорт під час використання .

Інтернет-магазин igropolis UA пропонує дитячі парасолі, які завдяки широкому вибору доступних дизайнів можна адаптувати до накидці і перевагам малюка.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро

В категорії немає товарів