Біноклі та рацііБіноклі та рації для дітей

Біноклі та рацііБіноклі та рації для дітей

Дитяча рація і бінокль.

Ігрові рації і біноклі розроблені спеціально для дітей, гарний зовнішній вигляд і просте управління роблять їх більш популярними серед дітей будь-якого віку.

Бінокль і рація - це хороше поєднання, яке ідеально підходить для навчання дітей на відкритому повітрі, вивчення дикої природи і природних територій, а також для занять на відкритому повітрі з дітьми.

При грі в солдати рація в камуфляжній забарвленням може бути незамінним атрибутом. Іграшка забезпечить спілкування під час «особливих завдань»

У кожного маленького бійця повинен бути свій військовий бінокль, щоб мати можливість націлюватися на ціль. Дитячий військовий бінокль завжди стане в нагоді маленьким солдатам в польових умовах.

Для гри в поліцейського або в військового можна підібрати індивідуальний противоскользящий дизайн для зручного і надійного захоплення, де корпус виконаний з приємного гуми і пластика.

Так само дитячі рації і біноклі для дітей стануть прекрасним подарунком і незамінним помічником під час походів, спостереженнями за птахами, концертів, подорожей та інших заходів на свіжому повітрі.

Широкий вибір дитячих рацій та біноклів можна побачити та придбати в нашому інтернет магазині дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро

В категорії немає товарів