Ігрова дитяча кухонна техніка

Ігрова дитяча кухонна техніка

Побутова техніка для дітей - сімейне життя починається на кухні.

Розумний маленький спостерігач вважає приготування їжі мамою дуже важливим заняттям, а побутову техніку - «воістину чарівним», тому тема кулінарії дуже популярна в дитячих іграх.

На радість дітей виробники іграшок пропонують кухонне приладдя та побутову техніку для дітей у вигляді чайних сервізів, обідніх сервізів, продуктів харчування для іграшок, плит, а також тостерів, духовок, мікрохвильових печей і навіть кавоварок. Домашні іграшки для дівчаток і не тільки.

Хоча вже стало звичайним явищем, що вдома на кухні царюють дівчинки, хлопчики теж люблять готувати, вони із задоволенням скористаються іграшкової пральною машиною або прасують одяг дитячим праскою. Для дітей вміння використовувати іграшки для приготування справжніх частувань - справжній хіт і це можливо з набором для ліплення кексів або чарівних шоколадних монеток. Інтерактивна побутова техніка, відмінний варіант подарунка дитині.

Додатковою перевагою побутової техніки для дітей, яку ми пропонуємо в нашому магазині, є її світлові і звукові функції. Інтерактивна побутова техніка поводиться як справжня кухонні, наприклад, мікрохвильова піч характерно гуде і сигналізує про закінчення роботи, з тостера вискакують скибочки.

Іграшки в нашому магазині безпечні для дітей, довговічні, візуально привабливі і, перш за все, радують дітей.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро


В категорії немає товарів