Пластилін

Пластилін

Корисне та захоплююче ліплення

Пластилін – популярний матеріал для дитячої творчості, що сприяє розвитку дрібної моторики, що у свою чергу безпосередньо впливає на розвиток мови, пам'яті, логічного мислення та координації рухів. Крім цього, створюючи різні об'єкти за допомогою пластичної маси, дитина розвиває творче мислення, уяву та фантазію.

Види пластиліну

Сьогодні, крім класичного пластиліну, на ринку існує кілька нових різновидів даного матеріалу з додатковими властивостями.

Кульковий пластилін. Маса для ліплення, що складається з безлічі маленьких сфер. При роботі кульки можна склеїти одна з одною, але вони не втратять свою форму та колір. Завдяки цьому дитина отримає «пухнастий» виріб. Крім фігурок цей матеріал можна використовувати для створення мозаїк та картин, так як кульки чудово тримаються на папері.

Повітряний пластилін. Незвичайний матеріал, що поєднує властивості пластиліну та глини (або гіпсу). Маса застигає під впливом повітря, стаючи міцною. До цієї категорії також входить повітряний стрибаючий пластилін, який після застигання набуває властивостей каучуку.

Пластилін-ластик. Оригінальний пластичний матеріал, який можна варити у воді. Після варіння він перетворюється на ластик.

Пластилінове мило. Оригінальна маса для ліплення, яка піниться при попаданні на неї води. Завдяки цьому дитина може самостійно створювати оригінальні та корисні подарунки для близьких та друзів.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро

В категорії немає товарів