Конструктори типу Lego

Конструктори типу Lego

Lego, доступний для всіх!

Чарівний, захоплюючий та чудовий світ Лего вже кілька десятиліть приваблює величезну кількість фанатів, серед яких є як дорослі, так і діти. Маленькі цеглини, що дозволяють створювати реалістичні копії транспорту, будівель, флори та фауни, епізоди з фільмів та локації культових ігор незмінно викликають захоплення та здивування, і дають можливість поглянути на звичні речі під незвичним кутом. Конструктори Lego настільки популярні, що з їхньою допомогою створюють повнометражні анімації, функціональні моделі складних технічних пристроїв та історичні діорами.

Конструктор Лего прекрасний та досконалий, але має один відносний недолік - він дуже дорогий. Не кожен батько готовий вилучити з домашнього бюджету кілька тисяч гривень, щоб дитина змогла один раз зібрати ту чи іншу модель, і поставити її на полицю своїх трофеїв. Так, при складанні дитина отримає незаперечну користь, розвиваючи логічне та просторове мислення, посидючість, увагу та акуратність. Але для того, щоб ефект був тривалим, необхідно періодично повторювати складання нових конструкторів, що, в практичному сенсі, виливається в просто величезні суми. Що робити, якщо хочеться і розвинути малюка, і при цьому не віддавати чверть річного доходу сім'ї для цього? Китайські підприємці поспішають на допомогу!

Копії Lego – бюджетно та доступно

Якщо у світі є щось, що користується популярністю, спритні китайці обов'язково скопіюють це. Це вже незаперечна істина та аксіома. Не оминула ця доля і Лего. Численні китайські фабрики пластмасових виробів вже давно копіюють популярного виробника, пропонуючи споживачеві знайомі, за сценаріями та деталями, конструктори з досить приємним цінником. Bela (вона ж Lari), Lele, JDLT, Lepin, всілякі бренди, зібрані під загальною назвою Brick, та армія невідомих героїв контрафактних фронтів невпинно трудяться копіюючи сюжети, метод лиття деталей, матеріали та інші елементи, щоб зробити свої копії максимально схожими на оригінальний Lego. Іноді в них настільки добре виходить, що навіть самі фахівці Лего не можуть зрозуміти, де їх конструктори, а де копія (найяскравіший приклад – бренд Lepin).

Плюсом таких копій є їхня вартість, сумісність один з одним та Лего, а також наявність відомих та популярних серій. Це дозволяє поринути у світ Lego, не витрачаючи великих грошей. Мінусом є повна відсутність унікальності таких конструкторів.

Аналоги Lego – еволюція та нові світи

Поряд із звичайними копіями, світ легоподібних конструкторів включає і таке явище як аналоги Лего. Це бренди, які починали з копіювання, але поступово відійшли від нього, почавши створювати власні оригінальні серії, залишивши при цьому початкову основу – форму та розмірну лінійку цеглинок. Sluban і Qman – дві великі компанії, що вийшли за межі копіювального цеху у світ креативу та оригінальності.

Слубан у даному контексті цікавіший за Qman, оскільки розробив свої унікальні міні-фігурки з рухомою головою та кінцівками, а його набори, хоч і залишилися в рамках відомих серій від Лего, містять конструктори з оригінальними сюжетами та моделями. А Кьюман знаходиться на етапі, де вони продовжують копіювати, але вводять в асортимент свої власні розробки та серії.

Обидві компанії вкрай перспективні, що дозволяє сподіватися на те, що незабаром світ конструкторів поповниться ще двома цікавими оригінальними брендами.

Інтернет магазин дитячих іграшок igropolis UA § Україна ▻ Маріуполь ➤ Київ ➡ Дніпро

В категорії немає товарів